אודות

חברת שקדיה הינה חברה משפחתית פרטית העוסקת בייצור פיצוחים קלויים, אריזה ושיווק של פירות יבשים, אגוזים, ושאר מוצרי מזון הנארזים במותגים שונים, ביניהם "שקדיה", מוצרי "השף אהרוני", "ששון הקולה" ועוד.
החברה מתמחה בייצור מוצרי שוקולד שונים בשלל סוגים. בנוסף מייבאת החברה מוצרי מזון רבים ומגוונים ביניהם מוצרי בסיס, חטיפים, גרנולה, שמן זית, שוקולדים, רטבים ועוד מגוון רחב של מוצרים.

לחברת שקדיה היסטוריה המתחילה בשנת 1982 בקיבוץ גבע שבצפון הארץ.
בשנת 2005 נרכשה החברה מהקיבוץ ועברה לבעלות פרטית. ברבות הימים הועתק מפעל החברה שהיה ממוקם בקיבוץ גבע לאיזור תעשיה במודיעין שם שודרג למרכז לוגיסטי גדול וחדיש על מנת לאפשר את המשך צמיחתה של החברה.

לחברת שקדיה מערך העוסק במכירת חבילות ומארזי שי מגוונים ועשירים המתאימים לוועדי עובדים ולשוק הפרטי כאחד, למגוון אירועים ובחגים ומועדים.

החברה מפעילה רשת עמדות מכירה הבנויות על קונספט "חנות בתוך חנות" בשם ששון שוק בסניפי רשת "שופרסל" השונים ברחבי הארץ. בעמדות אלה ישנו שירות של קלייה במקום בעזרת תנור קלייה מיוחד וקומפקטי ומבחר עשיר של מוצרי מזון איכותיים ודליקטסים מכל העולם בדגש על מוצרים קולינריים.

חברת שקדיה שמה לה למטרה ולדגש להקפיד על טיב ואיכות המוצרים כך שיהיו מן המעלה הראשונה, להעניק שירות מהיר ואדיב ללקוחותיה ולספקים, להמשיך לייצר מוצרים בעלי אופי "ישראלי" ולצד זה לייבא מוצרים מכל העולם ליצירת חוויה מושלמת של טעמים.